Про нас

 
Раді Вас бачити на нашому сайті «Рослинка» (roslunka.com.ua) 

Основні наші напрямки діяльності це вирощування та продаж рослин. «Рослинка» пропонує прекрасні сорти декоративних, хвойних, плодових дерев і чагарників з відкритою кореневою системою і частково із закритою, тобто більшість наших саджанців ростуть у відкритому ґрунті. Всі рослини, вирощені нами за сучасними технологіями на території власного розсадника в Київській області, які мають високу приживлюваність і гідну якість. Також ми можемо допомогти Вам озеленити та оздоби Вашу територію оригінальними рослинами. 

В майбутньому сайт «Рослинка» планує пропонувати своїм клієнтам і супутні товари. 

Нашою метою є забезпечення наших Клієнтів якісними рослинами за цінами від виробника.

ПЕРЕВАГИ ВІД «РОСЛИНКИ»

Саджанці після пересадки швидко приживаються і чудово виглядають.

 

Ми будемо раді допомогти Вам!

Зробити замовлення рослин можна через Інтернет - на сайті «roslunka.com.ua», зателефонувавши за номером: (093) 98-60-590, (099) 79-76-360 або, написавши нам листа roslunka@gmail.com. Також Ви можете уточнити деталі по Вашому замовленню, або проконсультуватися які саджанці декоративних чи плодових рослин купити. Ми приймаємо замовлення цілодобово і доставляємо рослини, коли Вам буде зручно.

Нам уже виповнилося 9 років.

Дякуємо, що відвідали сайт roslunka.com.ua. Можете переглянути наш асортимент.

Запрошуємо також відвідати наші сторінки в соціальних мережах: Facebook, Vkontakte, Google+, тут ми викладаємо цікаву інформацію про садівництво, догляд за рослинами, ідеї для ландшафтного дизайну, а також новини та акції від «Рослинки».

З повагою команда «Рослинки»