Туя Ельвангера Золотиста

Туя Ельвангера Золотиста

Наявність:В наявності
Ціна 200.00 грн
Кількість:     - АБО -   В улюблені Порівняти

Туя вересковидна Ельвангера Золотиста

Thuja Ellwangeriana

Висота саджанців: 40-60

Туя вересковидна Ельвангера Золотиста (Ауреа) відрізняється золотистим забарвленням хвої і витонченою формою крони. Дуже популярна серед любителів створювати різноманітні геометричні фігури. Туя Ельвангера добре піддається стрижці і фігурному формуванні. Часто використовується в декоративних групах, живоплотах, одиночних і групових посадках у вигляді кулі і конуса.

Властивості: 

Кущі яйцеподібні іноді широкопірамідальні, щільні  з тонкими гілочками, що мають голчасто-лускату золотисту хвою. В кінці вересня забарвлення змінюється на бронзово-буре, колір відновлюється на початку травня. Невимоглива до грунту, тіневитривала, морозостійка . Чутлива до прямого сонячного освітлення. Дуже декоративна при рясних поливах без пересушування грунту. Умови міста переносить добре. Рекомендовано: Тую Ельвангера Ауреа постійно підстригати, щоб уникнути прогинання від вітру.

Характер росту:  росте дуже повільно, доросла туя Ельвангера досягає 2-3 м у висоту при діаметрі крони 2 м. Середній приріст у висоту і в ширину від 8 до 18 см.

Послуга по посадці саджанців Туї "Ельвангера Ауреа" становить від 20 до 30% вартості дерева, в залежності від умов.

Купити Тую "Ельвангера Золотисту " в Києві за цінами від виробника, а також проконсультуватися можна за тел. (099) 797-63-60, (093) 986-05-90.

Також Тую вересковидну  "Ельвангера Ауреа" можна купити на сайті «Рослинка». Доставка по Києву і Україні.

Додатково читати статтю: Туя західна - королева саду

Написати відгукПримітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре